,

Power Bank GUCCI – Yozee Fashion Karikues Portativ


2,390L

Power Bank – GUCCI HP 007

  • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Dizenjuar per rimbushjen e paisjeve gjate udhetimeve, aktiviteteve ne natyre ose nderprerjes se energjise elektike
  • Me 2 porta USB, mund te karikoje 2 paisje njekohesisht
  • I vogel, praktik dhe komod ne perdorim
  • Dizanj modern me stampimin e markes se njohur te rrobave dhe aksesoreve Gucci
  • Ideal per te apasionuarit e modes
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
  • Ndertuar nga material i plastikes se forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
SKU: power bank-gucci-HP007 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat