,

Power Bank Hoco – Ekran LED 10000 mAh Online


2 Ngjyra:

 • E bardhe
 •  E zeze

1,990L

Power Bank Hoco – Ekran LED 10000 mAh

Power Bank Hoco – Ekran LED 100000 mAh – Porosit tani me lire se kudo ne iBuy.al

 • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt
 • E vogel dhe praktike, iu lejon ta merrni kudo me vete
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
 • Veshje me fiber karboni dhe 2 drita LED te integruara ne paisje
 • Me ekran dixhital
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
 • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise +Fiber karboni
 • Me teknologji dhe sistem sigurie
 • 100000 mAh
SKU: power bank-hoco-100000 mAh Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat