,

Power Bank Mirror Design BASEUS – Karikues i jashtem pasqyre


Kapaciteti: 55oo mAh

Brown

Gold

Black

1,490L

Power Bank – BASEUS Mirror Design RPP35

Power Bank Mirror Design BASEUS – Karikues i jashtem pasqyre

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme elektronike kudo qe ndodheni
  • Nuk jeni me te varur nga energjia elektrike
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
  • Me shpejtesi maksimale te rimbushjes
  • Dizanj i vecante pasqyre, fashion dhe i dobishem. Ju do te keni nje pasqyre ku mund te shiheni cdo moment
  • Ne permasa mini, e merrni kudo me vete
  • Kapaciteti: 5500 mAh
  • Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen perkatese
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
SKU: powerbank-mirror design-RPP35 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat