,

Power Bank Remax – Flinc Series Original Portable Charger


Ngjyrat

Blu

E bardhe

E zeze

1,490L

Power Bank – Remax RPL 25

Power Bank Remax – Flinc Series Original Portable Charger

  • Ne permasa mini, ju lejon ta merrni kudo me vete
  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes/Smartphonit
  • Mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht
  • Furnizues universal, mund te karikoni cdo lloj telefoni ose paisje. Mjafton te disponojne fishen perkatese
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit
  • I shpejte
  • Hyrja: 5 V/2.1 A
  • Kapaciteti: 5000 mAh
SKU: power bank-remax-RPL 25 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat