,

Power Box REMAX Proda – Karikues i jashtem 20000 mAh


2 Ngjyra

E bardhe

E zezE

Kapaciteti: 20000 mAh

2,790L

Power Box REMAX Proda – Karikues i jashtem

Power Box REMAX Proda – Karikues i jashtem 20000 mAh

 • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme elektronike ne cdo kohe dhe kudo qe ndodheni
 • Nuk shqetesoheni per statusin e baterise ne telefon edhe nese ajo eshte drejt fundit
 • REMAX Proda mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes
 • I vogel dhe praktik, dizanj modern
 • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe jetegjate
 • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
 • Furnizon me bateri 2 paisje njekohesisht
 • Me ekran dixhital qe tregon nivelin aktual te baterise
 • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
 • Kapaciteti: 20000 mAh
 •  Perdoret per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve mjafton te disponojne fishen perkatese
SKU: power box-remax-proda Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat