,

PowerBank – Baseus Choc Big Capacity Bli Online


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

2,190L

PowerBank – Baseus Choc

PowerBank – Baseus Choc Big Capacity – Bli Online me super cmime dhe cilesi makisimale ne iBuy.al

 • Karikon shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se celularit
 • Me 2 porta Type C dhe Micro USB
 • I vogel dhe praktik ne perdorim, iu lejon ta merrni kudo me vete
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
 • Mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht
 • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit – Plastike e forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
 • Integruar me sistem te larte sigurie: I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
 • Dizanj mat qe nuk tregon shenjat e gishtave
 • I shpejte
 • Kapaciteti: 10000 mAh
 • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS
SKU: powerbank-baseus-choc Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat