,

PowerBank Charger – MOXOM QC 3.0 Fast Charger


2,490L

PowerBank Charger – MOXOM MXPB03

PowerBank Charger – MOXOM QC 3.0 Fast Charger

Rimbushni baterine sa here keni nevoje, pa u shqetesuar per nje prize elektrike. Tipike per udhetime te gjata, kur nuk keni mundesi te ndaloni dhe te karikoni celularin apo paisjet e tjera.

Kete PowerBank nga brandi MOXOM e merrni kudo me vete dhe rimbushni cdo telefon dhe paisje qe disponon nje fishe USB. Mbeshtetur ne QC 3.0 garanton nje rimbushje me shpejtesi maksimale.

Material ABS+PC rezistent ndaj nxehtesise dhe konsumit, ndersa indikatori LED tregon gjendjen aktuale te baterise. Furnizuesi eshte i veshur nga materiali i lekures

Me 2 porta USB ju mund te rimbushni 2 paisje njekohesisht. Integruar me cip inteligjent ai eshte i mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbinxehja.

SKU: powerbank charger-moxom-MXPB03 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat