,

PowerBank Charger Remax – Ultra Thin High Capacity


2 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

Kapaciteti: 10000 mAh

1,990L

PowerBank Charger – REMAX RPP 124

PowerBank Charger Remax – Ultra Thin High Capacity

Karikoni telefonin apo paisje te tjera sa here qe keni nevoje. Nuk keni pse shqetesoheni per nje prize me korrent

Ky furnizues i jashtem me permasa kompakte, i holle dhe i lehte. Merret kudo me vete per te mbajtur gjithmone celularin plot me bateri.

Me dy porta USB ju mund te karikoni 2 paisje njekohesisht me efikasitet dhe shpejtesi maksimale. I mbrojtur nga rreziqet potenciale si tensioni i larte apo qarku i shkurter. REMAX RPP 124 eshte ideal per rimbushjen e te gjithe celulareve qe disponojne nje fishe USB.

Material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise, i pajisur me indikatorin LED qe tregon gjendjen aktuale te baterise, gjate kohes se rimbushjes

SKU: powerbank charger-remax-RPP124 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat