,

PowerBank Cute Design – HOCO Glaring Series 10000 mAh


Ngjyrat

Blue – Orange Mirror

Roze – Pink Umbrella

Jeshile – Ice Cream

E bardhe – Pineapple

1,490L

PowerBank Cute Design – HOCO B28A

PowerBank Cute Design – HOCO Glaring Series 10000 mAh

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes/Smartphonit
  • Ne permasa mini, ju lejon ta merrni kudo me vete
  • Dizanj shumengjyresh me printe figurash te ndryshme dhe shumengjyreshe. Zgjidhni te preferuaren tuaj
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe gervishtjes
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: power bank-cute design-hoco-B28A Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat