Powerbank QC 3.0 Baseus – Real Time Display 30000 mAh


Brandi: Baseus
Kapaciteti i baterise: 30000mAh
Ngjyrat: E zeze/Ebardhe
Pesha: 342g
Dimensionet: 143 mm x 65 mm x 26 mm
Teknologji e ngarkimit te shpejte – QUICK CHARGE 3,0

4,490L

Powerbank – Baseus QC 3.0 – 30000 mAh

Powerbank QC 3.0 Baseus – Real Time Display 30000 mAh

 • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, edhe kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
 • Integruar me ekran dixhital i cili tregon tregon nivelin e elektricitetit dhe voltazhit te paisjes qe rimbushet dhe vete furnizuesit
 • Mund te karikoni 5 paisje njekohesisht
 • Mbeshtetur ne protokollin e ngarkimit te shpejte QUICK CHARGE QC 3.0
 • Karikuesi fiket automatikisht kur paisja rimbushet plotesisht dhe arrin statusin fully Charged
 • Me mbrojtje te shumefishte nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
 • Ndertuar nga material rezistent dhe jetegjate
 • Dizanj modern dhe ne permasa ideale per ta marr kudo me vete
 • Certefikuar nga FCC, CE dhe RoHS
 • Kapaciteti: 300000 mAh
SKU: powerbank-baseus-QC 3.0-30000mAh Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat