,

PowerBank Yosonda YXD-A135

YOSONDA

1,400L

POWERBANK YOSONDA

Powerbank i cili permban 4 kabllo te integruara: Micro USB, Type-C dhe te tjera, qe perputhen me telefonat celulare, tabletat dhe te gjitha pajisjet inteligjente.

Ekran inteligjent dixhital LCD qe tregon qarte fuqine aktuale te mbetur te karikuesit.

Kapaciteti i baterise eshte 10000 mAh. Bateri litium me cilesi te larte per te plotesuar te gjitha nevojat e karikimit.

Powerbank Yosonda per te karikuar te gjitha pajisjet tuaja elektronike.

Specifikat : 

-Ekran dixhital

-Me kater fisha karikimi

-PowerBank 10000mAh

-Yosonda YXD-A135


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300089 Kategori: ,
LLoji

Power Bank

brands

YOSONDA

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat