,

Prerese thonjsh per kafshet – Peti Cut Blerje Online


Prerese thonjsh per kafshet – PETI CUT

Specifika

  • Materiali: ABS + tehe preres
  • Ngjyra: Portokalli & Gri
  • Permasat: 15cm x 9cm
  • Fuqia: 3 x LR44 Bateri

750L

Prerese thonjsh per kafshet – Peti Cut Blerje Online

Prerese thonjsh per kafshet – Peti Cut Blerje Online

Pershtatur per prerjen dhe shkurtimin e thonjve te qenit dhe maces

I keshilluar dhe aprovuar nga veterineret

I pajisur me drite LED e cila ofron ndricim mbi thonjte e katerputrosheve dhe rrit sigurine gjate perdorimit

Zmadhon deri ne 5 here imazhin tuaj per nje prerje sa me efikase dhe pa lenduar kafshet

Dizanji ergonomik i jep prereses Peti Cut lehtesi ne perdorim edhe nga ata qe nuk jane eksperte ne fushen e veterinerise

Integruar me thika te mprehta metalike

Funksionon me bateri

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: prerese thonjsh per kafshet-peti cut Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Prerese thonjsh per kafshet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat