,

PUBG X22 kufje per telefon dhe lojra


1,000L

KUFJE PER TELEFON DHE LOJRA

Me teknologji te larte te zerit per te garantuar efekte tingulli te paster kristal.

Te rehatshme per te luajtur lojera dhe per te degjuar muzike.

Kufje per lojera te ndryshme PUBG ne ngjyre te zeze dhe blu. Efektet e mira zanore te prodhuara nga kufjet do ta bejne lojen akoma me interesante.

Ka nje mikrofon te integruar per lojera interaktive me miqte tuaj, pa vonesa ne transmetim.

Specifikat :

-Impedanca 32 ohms

-Gjatesia 1.5 m

-Materiali PVC

-Frekuenca e mikrofonit 52dB

-Porte Aux 3.5 mm

-Frekuenca 105dB

-Perputhshmeria: PS4, IPhone, iPad, Tablet, XBOX-ONE


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232313 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat