,

Radio Bubble Loder me flluska


2,200L

RADIO BUBBLE LODER PER FEMIJE

Pamja e radios retro dhe ne mode, e integruar me ndricim dinamik dhe efekte zanore.

Dizajni portativ eshte me drita ndezese shumengjyreshe dhe muzike argetuese .

Thjesht shtypni butonin perkates dhe mund te shijoni flluskat automatike te pafundme. Dhurate perfekte si lodra per femije 3+ vjec per argetim familjar dhe aktivitet ne natyre.

Materiali i radios loder dhe flluskave jane miqesore me mjedisin dhe lekuren jo irrituese per syte, fytyren dhe lekuren.

Specifikat :

-Materiali: ABS

-Madhesia: 26.2X10.1X15.2cm

-Radio loder

-Bateria: 5XAA e siguruar vete

-Madhesia: 26.2X10.1X15.2cm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: H2320123 Kategori: ,
LLoji

loder per femije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat