,

Rechargeable Battery BL222 – for Lenovo S660 Origjinale


Brandi: Lenovo

Modeli: BL222

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 3000mAh

Certefikime: CE

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Tensioni: 3.8 V

1,090 L

Rechargeable Battery – BL222

Rechargeable Battery BL222 – for Lenovo S660 Origjinale

  • Pershtatet me telefonat Huawei te modelit S660
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Origjinale dhe jetegjate
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
SKU: bateri-lenovo-BL222 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat