,

Replacement Battery for Huawei G 525 – Bateri rezerve


990L

Huawei G 525 – Bateri rezerve

Replacement Battery for Huawei G 525 – Bateri rezerve

  • Ideale per tu perdorur si bateri rezerve ose zevendesuese e asaj te vjeteruar
  • Jetegjate
  • Me sistem IC te mbrojtjes
  • Kapaciteti: 1700mAh
  • Tensioni: 3.7 V
  • Material cilesor, jo toksik (AAA Excellent)
  • Performance e sigurt dhe optimale ne te cilen mund te mbështeteni per te siguruar fuqine me te mire per telefonin tuaj
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre edhe per arsye profesionale
  • Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi
  • Certefikuar dhe vleresuar nga CE /RoHS /FCC / MSDS.
SKU: bateri-huawei-G 525 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat