,

Replacement DOOGEE X20 Battery – Seria DG X Y ne shitje


990L

DOOGEE X20 – Battery

Replacement DOOGEE X20 Battery – Seria DG X Y

  • Dizenjuar per telefonat DOOGEE X20
  • Rezistente ndaj ndryshkut, mbinxehjes dhe konsumit
  • Jetegjate
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese flisni gjate ne telefon, luani lojra apo navigoni ne internet
  • Mikrochipi i integruar parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Certefikuar nga RoHS dhe CE
  • Ideale per personat qe e kane telefonin pjese te pandashme te jetes se tyre
  • Kapaciteti: 2580 mAh
SKU: bateri-doogee-X20 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat