Rrip per qenin me ene uji – Aqua Leash – Bli Online


  • Rrip per te kontrolluar levizjet e kafsheve dhe per ta hidratuar ate
  • Material prej silikoni shume cilesor
  • Ngjyre blu dhe portokalli
  • Kapaciteti 350 ml

1,490L

RRIP PER QENIN

Rrip mbajtese per qeni e pajisur me ene uji gjate shetitjeve qe beni me qenin tuaj. Ky produkt e mban te sigurt qenin tuaj sidomos kur jeni duke shetitur ne rruge. Rripi ka edhe nje funksion tjeter pervec se mbajtjes se qenit ai sherben si nje ene per te hedhur uji kur qenin tuaj e merr etja.

ENE UJI PER QENIN5 pet essentials rrip kafshe shtepiake bli online iBuy.al

Kjo pajisje eshte e bashkuar me nje ene per mbajtjen e ujit qe i sherben kafshes suaj kur e meer etja.

Me nje kapacitet prej 350ml uje.

Seti eshte i strukturur me nje material te qendrueshem dhe rezistente.

Rripi ka nje gjatesi afersisht deri ne 6 metra.

Mbani kafshen tuaj te sigurt me Aqua Leash.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Aqua Leash Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Rrip per qenin

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat