, ,

Furce larese per kafshet – Pet Bathing Brush

Te ndryshme

1,400L

FURCE LARESE PER KAFSHET

Furce larese per kafshet shtepiake e cila kombinon koken me sperkatje uji dhe furca silikoni per larjen dhe masazhimin e kafsheve.

Me rrip te rregullueshem, eshte i pershtatshem  per te gjitha madhesite e duarve duke qendruar ne menyre te sigurt gjate perdorimit.

Presioni i persosur i ujit dhe furcat e buta do te zvogelojne stresin gjate kohes se banjes per kafshen tuaj. Gjithashtu do te kurseje kohen dhe ujin e tepert ndryshe nga pajisjet e tjera.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: g-355342 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu

LLoji

Furce pastrimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat