,

Doreze per pastrimin e qimeve te kafsheve – True touch

As Seen on TV

1,490L

DOREZE TRUE TOUCH PER QIMET E KAFSHEVE

Doreze per pastrimin e qimeve te kafsheve – True Touch

Kafshet tuaja do te gezojne nje masazh relaksues. Nderkohe qe 180 dhembeza silikoni te buta do te largojne qimet dhe papastertite nga pellushi i tyre.

Perdoreni lehtesisht ne konturet e trupit te tyre sidomos ne zonat ku ruhen me teper papasterti si pas kembeve, nen gjoksin, ne bishtin etj.
Mbajeni shtepine tuaj me paster. Si ju dhe kafsha juaj do te jeni te kenaqur.
SKU: doreze-per-pastrimin-e-qimeve-te-kafsheve Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat