,

Tigan me dysh Uakeen | Tave prej graniti 30 cm | Bli Online


  • Prej materialit te Granitit.
  • Kunder-ngjitjes
  • Me doreze magnetike.
  • Diametri prej 30 cm.
  • Perputhet me sobat me induksion, korent dhe gaz.

2,900L

TIGAN DYSH UAKEEN

Per gatime te shendetshme dhe me pak yndyre.

Gatuan me shije maksimale edhe per nje kohe tejet te shkurter.

Kunder ngjitjes se ushqimeve, ndaj eshte eshte shume komod gjate pastrimit.

Materiali perberes i ketij tigani eshte Granit.

Rekomadohet te perdoret luge druri per te ruajtur cilesine e tij fillestare.

Me diameter 30 cm dhe rezistentce ndaj temperaturës arrin deri 450° C.

Përmasat e tiganit Uakeen: 36 x 25 cm

SPECIFIKATtigan uakeen me 2 ane bli online dyqan taxi

Perbehete nga materiali i Granitit.

Ruan nxehtesine shume gjate dhe nuk ngjit.

Ideuar me nje gomine rrethuese e cila nuk lejon rrjedhjen e lengut te gatimit.

Me doreze magnetike, e cila kryen izolim absolute.

Diametri 30 cm.

Perputhet me te gjitha sobat, me ato me induksion, me korent dhe gaz.

Bli Online iBuy.al | Tregu me i madh online

SKU: K-200720-092 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Tigan

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat