,

Tigan gjerman me veshje guri – Hoff Bakerman Online


1,990L

Tigan gjerman me veshje guri – Hoff Bakerman Online

Tigan gjerman me veshje guri – Hoff Bakerman Online

Me veshje guri

Ideal per perdorim te perditshem

Gatuani ushqimet tuaja te preferuara duke filluar nga perimet dhe zarzavatet deri tek mishi dhe peshku

Doreze ergonomike, e pershtatshme dhe komode per cdo njeri

Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem ose ne lavastovilje

Diametri: 26 cm

Prodhim gjerman, cilesi premium

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tigan guri-hoff bakerman Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat