,

Tigan Antingjites 30 cm Uakeen per kuzhinen tuaj | Bli Online


  • Material prej celiku.
  • Antingjites.
  • Diametri i tiganit eshte 30 cm.
  • Lahet lehtesisht me uje te bollshem.
  • Perputhet me cdo lloj sobe, perfshire edhe ato me induksion.

3,900L

TIGAN ANTINGJITES 30 CM PER KUZHINEN

Tigani eshte i perbere prej materialit te celikut i cili eshte kunderngjitjes ndaj edhe ushqimet jane te gataura mire dhe te shendetshme.

Ai i gatuan ushqimet me pak yndyrne edhe ne masen e duhur.

Eshte shume i lehte ne perdorim edhe ne praktik, pasi mund ta komandoni lehtesisht me doren tuaj gjte gatimit edhe ta pastroni pa asnje veshtiresi.

Mos u shqetesoni per soben qe keni zgjedhur te gatuani sepse ky tigan pershtatet me te gjitha pa perjashtim.

Perbehet nga nje kapak me xham transparent i cili ndihmon qe tigani te ruaje temperaturen edhe presionin e gatimit.

tigan antingjites ushqim xham bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Material prej Celiku.

Antingjites.

Diametri i tiganit eshte 30 cm.

Lahet lehtesisht me uje te bollshem.

Rekomadohet te perdoren luge druri.

Perputhet me cdo lloj sobe, perfshire edhe ato me induksion.

Rezistente ndaj mbinxehjes.

E perbere me  kapak transparent me materialin e xhamit.

Me doreze ergometrike kunder nxehtesise.

Bli Online vetem ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim. 

SKU: K-200720-090 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat