,

Tigan me kapak – Folding Omelette Pan As Seen On TV Online


Specifika

  • Brandi: As Seen On TV
  • Materiali: Celik inoks
  • Dimensionet: : 28.5 X 24cm
  • Ngjyra: E zeze
  • Me kapak

1,290L

Tigan me kapak – Folding Omelette Pan As Seen On TV Online

Tigan me kapak – Folding Omelette Pan As Seen On TV Online

Folding Omelette Pan perbehet nga dy kapake ne forme tigani. Ne secilen ane te tij ane mund te vendosen perberes te njejte ose te ndryshem duke ofruar rezultate te shkelqyera ne kuzhine

Pergatisni ushqime shpejt dhe pa mundim

I specializuar per pergatitjen e omletes

Material celik i cilesise se larte, jo toksik dhe ekologjik

Me doreze te mbrojtur nga nxehtesia, edhe gjate kohes qe tigani Folding Pan ndodhet ne zjarr

Material jo ngjites

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tigan me kapak-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat