-28%
,

Tigan Dessini 2 ne 1 – Double Fry Pan


Tigan qe paloset ne dysh
Mund te perdoret nga te dy anet
Rezistent ndaj nxehtesise
Nuk ngjit ushqimin
Mund te skuqni apo gatuani

2,600L 3,590L

TIGAN DESSINI – DOUBLE FRY PAN

Tigan Dessini, Tigane Double Pan ne shitje online ne Ibuy Albania me cmim fantastik

Tigan i kompletuar ndryshe nga tiganet  e zakonshem qe gjenden midis eneve te kuzhines suaj.

Nje sistem i mrekullueshem qe ka ne perberje dy tigane te cilet mund te perdoren se bashku per nje skuqje dhe pergatitje te shijshme te patateve, vezeve etj. tigan dessini bli online ibuy al

Gatuani shpejt dhe ne menyre te persosur. Koha e shpejte justifikohet nga puna e dyfishte qe ai ben.

Skuqni pa u shqetesuar per ngjitjen e ushqimeve.

Eshte tigani ideal per te skuqur pa bere rremuje ne kuzhine.

Banaku juaj i kuzhines nuk do t’ju frikesoj sa here qe dilni nga kuzhina. 

Eshte i pershtatshem per t’u perdorur ne cdo sobe edhe ato me induksion. 

Tigan dysh me kapak – Double Pan Dessini

Skuqni ne njeren ane dhe me pas mund ta ktheni tiganin ne anen tjeter dhe brenda shume pak castesh vakti juaj eshte gati per ne pjate.

Gatuani ushqimin me shpejt dhe me me shume shije dhe pa humbur vlerat e tij ushqyese. Tigan i dizajnuar nga materiali i celikut te forte dhe jetegjate.tigan blerje online ibuy al

Balancim me i mire per shkak te peshes se tyre te rende.

Ruan nxehtesine dhe prandaj eshte shume i perdorshem ne kuzhine.

Dizajn i vecante, bisht tigani ergonometrik i qendrueshem dhe mjaft i lehte per tu mbajtur.

Shume shpejt do te kthehet ne nje nder tiganet tuaj te preferuar.

Harxhon me pak energji pasi ngrohet lejtesisht dhe e ruan ate fale materialit te tij cilesore.

Perjetoni shijen e gatimit te vertete. Ju mund ta perdorni dhe per ngrohje te ushqimeve tuaja.

Impresiononi te afermit tuaj me shijen e vertete te gatimit. 

PERGATIT USHQIMIN SHPEJT 

Pergatisni vakte te shendetshme dhe te shijshme sa here te deshironi.

Me kapacitet normal ju mund te gatuani sasi te konsiderueshme ushqimi per familjen tuaj.

Oret e shpenzuara ne kuzhine dhe energji gjatë proçesit të gatimit me kete tigan te mrekullueshem nuk do te zgjasin shume.

Qeramike cilesore e jashtme dhe veshje me smalt silikoni më e mira në treg ndryshe nga veshjet e tjera qe ngjisin.

Ju do shpenzoni shume me pak nderkohe qe ushqimi do te jete i persosur dhe me shije fantastike.

Tigan Dessini miqesor me mjedisin dhe me cmim fantastik.  

FRY PAN DESSINI 

Dy tigane ne nje te vetem, kthejeni dhe piqni nga te dy anet e tiganit. Me nje diameter i tiganit prej 36 cm eshte ideal per kuzhinen tuaj.

I prodhuar me material cilesor qe nuk  ngjit dhe rezistent. Nuk tymos apo djeg ushqimet, madje ruan vlerat ushqyese si te fresketa.

Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit. Nuk ka nevoje ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

 

Karakteristika 
Tigan dessini double fry pan per skuqje

  • Tigan italian 2 ne 1 – Dessini Double FryPan Bli Online
  • Tigan dessini  me veshje guri
  • 2 tigane ne nje te vetem
  • Madhesia 36”
  • Gatuani ushqim pa yndyre, te shijshem dhe plot vlera ushqyese
  • Origjinal
  • Projektuar per gatimin e te gjitha ushqimeve, nga perimet dhe zarzavatet deri tek mishi dhe peshku.
  • Material ekologjik nga qeramika miqesore me mjedisin.
  • Nuk ngjit dhe pastrohet lehte
  • Shperndan njetrajtesisht nxehtesine, duke i dhene shije dhe vlera ushqyese ushqimit

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online 

SKU: tigan-dessini Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat