,

Tigan Zgare Graniti Olina 28×28 Cm – Patelnia Grillowa Brown

Olina

Permasat 28×28 Cm

Cilesi maksimale

Shendet dhe Shije

Super cmim

3,390L

Tigan Graniti Olina 28×28 cm

Tigan Graniti Zgare Olina

Me kete tigane zgare ju mund te pergatisni  ushqime te shijshme pa u shqetesuar per ngjitjen. Me material graniti i cili eshte shume rezistent dhe nuk gervishtet dhe as nuk ngjit. Jetegjatesia e ketij tigani eshte e garantuar. Eshte i pershtatshem per tu perdorur ne cdo lloj sobe elektrike, gaz, qeramike me induksion. Eshte mjaft i lehte per t’u pastruar mund ta vendosni dhe ne lavastovilje nese deshironi.

Linje e shkelqyer per prodhimin e tiganeve cilesore te veshura me nje material rezistent. Tigani nuk i humbet vetite e tij me kalimin e kohes.

Cilesimet Kryesore | 

 • Tigan Graniti Olina
 • Forma: Katrore
 • I pershtatshem per lloj sobe: me gaz, elektrike, induksion dhe qeramike
 • Shperdan njetrajtesisht dhe ne menyre te barabarte nxehtesine
 • Ruan cdo vlere ushqyese te gatimeve
 • Gatime te shpejta e te shendetshme
 • Materiali i granitit nuk lejon ngjitjen e ushqimeve dhe humbjen e vlerave te tyre ushqyese
 • Rezistent ndaj gervishtjes
 • Dizanj ergonomik
 • I veshur me grimca minerali guri
 • Pastrohet lehtesisht, mund ta lani edhe ne lavastovilje
 • Ideal per perdorim te perditshem
 • I lehte dhe praktik ne perdorim
 • Gatuani shendetshem mishin, peshkun dhe perimet
 • Tigan zgare i cili redukton yndyren ne gatimet tuaja.

  Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: 12-02202004 Kategori: ,
brands

Olina

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat