,

Tharese per kafshet shtepiake Dog Dryer

Te ndryshme

1,500L

THARESE PER KAFSHET SHTEPIAKE

Tharese per kafshet shtepiake me shtrese te jashtme me densitet te larte te forte dhe rezistente.

Pasi ta keni thare qenin me peshqir, duke hequr te gjithe ujin e tepert, vendoseni tharese ne dysheme dhe fusni putrat e tyre ne vrimat e thareses.

Mbylleni me pas me te dyja anet duke lejuar ajrin te qarkulloje dhe vendosni tharesen e flokeve ne tubin fleksibel.

Tharesja do te thaje ne pak caste gezofin e kafsheve, pa zhurma bezdisese.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 543530798 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Tharese per kafshe

brands

Te ndryshme

color

Blu

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat