Samsung A01 2020 – New Smartphone Produkt Online


I sapo dale ne treg, u lancua per here te pare ne Janar 2020

Me sistem Android 10.0

Parametra te fuqishem

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

Risi e gjigandit Samsung

Super Cmim

1 vit Garanci

15,000L

Samsung A01 2020 – New Smartphone Produkt Online

Samsung A01 2020 – New Smartphone Produkt Online

Prodhim i 2020

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 13 MP dhe 2MP
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 5.7 inch me rezolucion 720 x 1520 pixels, 19:9 ratio
Bateria e fuqishme Li -Ion 3000 mAh ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: HI-Samsung A01-2020 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat