Samsung A30s Galaxy – SmartPhone Bli Online


Parametra te fuqishem

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

Super Cmim

1 vit Garanci

22,500L

Samsung A30s Galaxy – SmartPhone Bli Online

Samsung A30s Galaxy – SmartPhone Bli Online

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 25 MP- 8MP dhe 5MP
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6.4 inch me rezolucion 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio
Bateria e fuqishme Li-Po 4000 mAh ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Android 9.0 (Pie)
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: HI-Samsung-A30s Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat