,

Samsung G 3812 / 3815 Genuine Battery – Version Origjinal


990L

Samsung G 3812/ 3815 Battery

Samsung G 3812/ 3815 Genuine Battery – Version Origjinal

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung G 3812 dhe Samsung G 3815
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2100 mAh
SKU: bateri-samsung-G3812/3815 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat