,

Samsung G 530 / J 5 Li-Ion Battery Replacement – High Quality


990L

Samsung G 530 / J 5 Battery

Samsung G 530 / J 5 Li-Ion Replacement Battery – High Quality

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung G 530 dhe Samsung J5
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2600 mAh
SKU: bateri-samsung-G530/J5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat