Samsung Galaxy A10s – Best Price Online


Eshte lancuar ne treg ne shtator 2019

Parametra te fuqishem

Aplikacione te reja

Teknologji e avancuar

1 vit Garanci

15,700L

Samsung Galaxy A10s – Best Price Online

Samsung Galaxy A10s – Best Price Online

Realizoni video dhe fotografi te mrekullueshme me kameren 13 MegaPixel
Perjetoni nje eksperience mbreselenese ne ekranin 6,2 inch me rezolucion 720 x 1520 pixels
Bateria e fuqishme Li -Po 4000mAh ju ofron mundesine te lundroni gjate ne Internet pa u shqetesuar per vizen e kuqe te baterise
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: HI-samsung-A10s Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat