,

Samsung Galaxy S7260 / S7270 Original Battery – Cilesi Premium


890L

Samsung Galaxy S7260 / S7270 Battery

Samsung Galaxy S7260 / S7270 Original Battery – Cilesi Premium

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S7260 dhe Samsung S7270
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1500mAh
SKU: bateri-samsung- S7260-S7270 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat