Samsung Galaxy S8 Plus Public – i perdorur – Grade A

Samsung

Pa gervishtje

I mirembajtur

I ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

29,500L

Samsung GalaxyS8 Plus Public i Perdorur Grada A

Samsung Galaxy S8 Plus Public – Full Specification – Cmimi me i mire ne Ibuy.al

Smartphone S8 Plus i testuar plotesisht dhe ne gjendje shume te mire funksionale, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android 7.0 (Nougat). Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA. Funksionon me Chipset Samsung Exynos 8895 (10 nm) – EMEA.  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Smartphone Galaxy S8 plus ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2960 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale Primare 8MP f/1.7 dhe 2MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si  Auto Flash, detektim i fytyres etj.
Disponon nje bateri 3500mAh.

Specifikat | Samsung Galaxy S8 Plus Full Specification 

Permasat | 159.5*73.4*8.1mm
Pesha | 173g
Trup Gorilla Glass 5
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.2nch Super Amoled
OS | Android 7.0 (Nougat), upgradable to Android 9.0 (Pie); One
Chipset | Exynos 8895 (10 nm) – EMEA
CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA
GPU | Mali-G71 MP20 – EMEA
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP
Selfie Dual | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 3500mAh

Porosi Online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S8 Plus Public- Cmimi me i mire online

SKU: samsung s8 plus used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat