Samsung Galaxy S9 Android Pie – i perdorur – Grada A – 64GB

Samsung

Pa gervishtje

I sapo ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

Grada A

33,500L

Samsung Galaxy S9 64GB i perdorur

Samsung Galaxy S9 Android Pie i Perdorur – Black – Public

Smartphone S9 i testuar plotesisht dhe ne gjendje shume te mire funksionale, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android v8.0 (Oreo)  Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55) – EMEA. Funksionon me Chipset Samsung Exynos 9810 (10 nm) – EMEA.  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Smartphone Galaxy S9 ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2960 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale Primare 8MP f/1.7 dhe 2MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si  Auto Flash, detektim i fytyres etj.
Disponon nje bateri 3000mAh.

Specifikat 

Permasat | 147.7*68.7*8.5mm
Pesha | 163g
Trup Gorilla Glass 5
Rezistent ndaj ujit me IP68
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.8nch Super Amoled
OS | Android 8.0 (Oreo), upgradable to Android 10.0, One UI 2.0
Chipset | Exynos 9810 (10 nm) – EMEA
CPU | Octa-core (4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55) – EMEA
GPU | Mali-G72 MP18 – EMEA
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Galaxy S9 Kamera | 12MP
Selfie Dual | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 3000mAh
Porosit online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S9 Android Pie i perdorur – Black – Public
SKU: samsung s9 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat