Samsung Galaxy J3 i Perdorur – 16GB – 2018 – Black

Samsung

I sapo ardhur nga USA

Pa gervishtje

Cmim konkurrues

 

11,900L

Samsung J3 16GB 2018  i Perdorur

Samsung Galaxy J3 i Perdorur 2018 – Cmimi me i mire ne Ibuy.al

Smartphone Galaxy J3 i 2018 telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te.
Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.
Telefon i testuar plotesisht dhe gati per t’u vendosur perballe cdo testi.
Wi-Fi 2.4 GHz 802.11  ju ​​lejon të lidheni pa probleme me rrjetin tuaj të shtëpisë, ndërsa Bluetooth 4.2 ju lejon të lidheni lehtësisht me pajisjet tuaja me Bluetooth në mënyrë që të qëndroni të lidhur gjatë lëvizjes.
Mundësuar nga Android: Sistemi operativ Android Oreo 8.0 ofron një përvojë të butë, intuitive të përdoruesit që është e fuqishme dhe e personalizueshme.

Celular Samsung Galaxy J3

Ekran mbresëlënës HD: Ekrani me prekje 5.0 “HD 720p tregon gjithçka me ngjyra të gjalla dhe thellësi mbresëlënëse të kontrastit.
Hapësira që mund të përdorni: madhësia e memorjes së brendshme 16 GB ju jep shumë hapësirë ​​për të ruajtur muzikën, fotot, videot tuaja dhe më shumë, dhe mund të zgjerohet në 400 GB me një microSD.
Kamera 8MP me hapje të pasme me hapje F / 1.7 kap shkrepje të mahnitshme në çdo dritë, ndërsa kamera e përparme 5MP bën një selfie mjaft të bukur.
Bateria gjithë ditës: Jetëgjatësia e baterisë 2600mAh mund të përmirësohet më tej me modalitetin e Kursimit Ultra të Energjisë për të siguruar  kur energjia e telefonit tuaj fillon të pakësohet.
Funksionon me sistem operativ  Android 8.0 (Oreo). Telefoni mundesohet nga procesori Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53.
Funksionon me Chipset  Exynos 7570 Quad (14 nm) operating system.  Memorje internal storage capacity
2GB RAM dhe 16GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy J3 ka nje ekran IPS LED me rezolucion pikselash 720*1280 rear camera.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP. Shkrepni foto dhe shperndajini me miqte tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 8MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, etj.
Disponon nje bateri 2600mAh.

Specifikat telefon celular j3 2018 online ibuy al

 • Permasat  142.7*70.1*8.9mm
 • Pesha  152g
 • Single SIM CARD
 • Microsd card
 • Ekrani  5.0inch IPS LED
 • OS  Android 8.0 (Oreo)
 • Chipset  Exynos 7570 Quad (14 nm)
 • CPU  Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
 • GPU  Mali-T720
 • RAM  2 gb ram
 • ROM  16 GB
 • Kamera  8MP
 • Selfie  5MP
 • Bateria  Li-Ion 2600mAh
Samsung Galaxy J3 2018 i perdorur – Cmimi me i lire ne Dyqan Online Ibuy.al
SKU: samsung J3 2018 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat