,

Samsung J7 Original Battery – Moxom High Capacity Quality


1,190L

Samsung J7 Original Battery – MOXOM

Samsung J7 Original Battery – Moxom High Capacity Quality

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J5 Prime
  • Kapaciteti i larte : 3000 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung J7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat