Samsung Galaxy Note 8 Black – I perdorur 64GB

Samsung

Pa gervishtje

I ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

 

31,900L

Samsung Note 8 BLACK 64GB  i Perdorur

Samsung Galaxy Note 8 64GB Black i Perdorur ne Ibuy.al

Smartphone Galaxy Note 8 i perdorur telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te.samsung galaxy note 8 black online ibuy al

Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.

Telefon i testuar plotesisht dhe gati per t’u vendosur perballe cdo testi.

Funksionon me sistem operativ Android 7.1.1 (Nougat), upgradable to Android 9.0 (Pie).

Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA.

Funksionon me Chipset  Exynos 8895 (10 nm) – EMEA.

Memorje 6GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.

Samsung Galaxy Note 8 Black ka nje ekran SUPER AMOLED me rezolucion pikselash te larte 1440*2960.

Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale 8MP dhe 2MP. Shkrepni foto dhe shperndajini me miqte tuaj.

Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual  12MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, etj.

Disponon nje bateri 3300mAh.

Specifikat 

Permasat | 162.5*74.8*8.6mm
Pesha | 195g
Trup Gorilla Glass 5
Karte Nano SIM
I Papershkueshem nga uji IP68
Ekrani | 6.3inch SUPER AMOLED
OS | Android 7.1.1 (Nougat), upgradable to Android 9.0 (Pie)
Chipset | Exynos 8895 (10 nm) – EMEA
CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA
GPU | Mali-G71 MP20 – EMEA
RAM | 6GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie Duale | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 3300mAh

 

SKU: Samsung Note 8 used Black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat