Samsung Note 9 i perdorur – Black – 128GB – Grada A

Samsung

I sapo ardhur nga USA

Pa gervishtje

Super cmim

 

43,900L

Samsung Note9 i Perdorur Grada A

Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur – Grada A – Online Price

Telefon inteligjent i cili i perket nje teknologjie te larte. Ekran Super Amoled i shtrire ne gjithe siperfaqen e tij. Shumellojshmeri ngjyrash dhe aplikacione pa fund per tu eksploruar.
Funksionon me sistemin operativ Android 8.0 Oreo. Me karte grafike Qualcomm Snapdragon 845 dhe nje procesor 4×2.8GHz Kryo 385 Octa Core. 
Procesor i fuqishem dhe i shpejte ne krahasim me smartphone te tjere. Mund te perdorni disa aplikacione njekohesisht dhe smartphone juaj nuk do te nxehet dhe as nuk do te bllokohet.
Bateri e fuqishme e gatshme per te perballuar nje dite te ngarkuar tuajen. Mjafton nje karikim i plote ne menyre qe ajo te qendroj zgjuar pothuajse 2-fishin e kohes suaj.
Specifikat | Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur 

Permasat | 161.6*776.4*8.8mm
Pesha | 201g
Trup Gorilla Glass 5
Rezistent ndaj ujit me IP67
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.4inch Super Amoled
OS | Android 8.1 Oreo
Chipset | Apple A10 Fusion
CPU | Enxynos 9810
GPU | MAli-G72 MP18 – EMEA
RAM | 6GB
ROM | 128GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 4000mAh

Porosi online ne Ibuy.al | Cmimet me te lira se kudo.

SKU: samsung note 9 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat