Samsung Galaxy S10 Plus – 128GB – i Perdorur – Grada A

Samsung

Pa gervishtur

I ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

57,900L

Samsung S10 Plus 128GB  i Perdorur

Samsung Galaxy S10 Plus i Perdorur – Shkrepni Foto te mrekullueshme  | Online Price ne Ibuy.al

Smartphone S10 Plus i testuar plotesisht dhe ne gjendje shume te mire funksionale, pa gervishtje.
Funksionon me sistem operativ Android V9.0 Pie. Telefoni mundesohet nga procesori Octa Core (2.73GHz,dual core, M4 Mongoose+2.31GHz. core dual,core dual, Cortex A75 + 1.95 GHz, Quad core, Cortex A55). Funksionon me Chipset Samsung Exynos 9 Octa 9820. Memorje 8GB RAM dhe 128GB memroje e brendshme.
Smartphone Samsung Galaxy S10 plus ka nje ekran Dynamic Amoled me rezolucion 1440*3040 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale Primare 10MP f/1.9 dhe 8MP Depth Camera. Samsung S10 Plus per foto profesionale vetem me nje shkrepje.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP+12MP+16MP me karakteristika si Digital Zoom, Auto Flash, detektim i fytyres etj.
Disponon nje bateri 4100mah.

Specifikat | S10 Plus i perdorur

Permasat | 157.6*74.1*7.8mm
Pesha | 175g
Trup Gorilla Glass 6
Rezistent ndaj ujit me IP68
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.4inch Super Amoled
OS | Android 9.0 Pie
Chipset | Exynos 9820
CPU | octa-core(2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.31 GHz Cortex-A75 & 4×1.95 GHz Cortex-A55) – EMEA/LATAM
GPU | Mali-G76 MP12 – EMEA/LATAM
RAM | 8GB
ROM | 128GB
Kamera Trefishe | 12MP+12MP+16MP
Selfie Dual | 10MP+8MP
Bateria | Li-Ion 4100mAh
Porosi online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S10 Plus i perdorur Price |

 

SKU: samsung s10 plus used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat