,

Samsung S3650 / L 700 High Quality Battery – Origjinale


590L

Samsung S3650 / L 700 Battery – Origjinale

Samsung S3650 / L 700 High Quality Battery – Origjinale

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S3650 dhe Samsung L 700
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 960 mAh
SKU: bateri-samsung-S3650-L 700 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat