Telefon Samsung S9 Plus – i perdorur – Grada A – 64 GB – Purple

Samsung

I Pa gervishtur

I sapo ardhur nga USA

Cmim i arsyeshem

I mirembajtur

36,500L

Samsung S9 Plus 64 GB Purple i Perdorur Grada A Best Price

Telefon Samsung Galaxy S9 Plus Resolution i perdorur – Grada A

Smartphone S9 Plus i testuar plotesisht dhe ne gjendje shume te mire funksionale, pa gervishtje.
Funksionon me sistem operativ Android v8.0 (Oreo)  Telefoni mundesohet nga procesori Octa core (2.7 GHz, Quad core, M2 Mongoose + 1.7 GHz, Quad core, Cortex A53)  Funksionon me Chipset Samsung Exynos 9 Octa 9810. Memorje 6GB RAM dhe 64GB memroje e brendshme.
Smartphone Galaxy S9 plus ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2960 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale Primare 8MP f/1.7 dhe 2MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP+12MP me karakteristika si  Auto Flash, detektim i fytyres etj.
Disponon nje bateri 3500mAh.

Specifikat | Telefon Samsung Galaxy S9 Plus

Permasat | 158.1*73.8*8.5mm
Pesha | 189g
Trup Gorilla Glass 5
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.2inch Super Amoled
OS | Android 9.0 Oreo
Chipset | Exynos 9810
CPU | octa-core(4×2.7 GHz Mongoose M3 & 4×1.8 GHz Cortex-A55) – EMEA
GPU | Mali-G72 MP18 – EMEA
RAM | 6GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie Dual | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 3500mAh
Porosi online ne Ibuy.al | Telefon Samsung Galaxy S9 Plus Resolution – i perdorur
SKU: Samsung S9 Plus used Purple Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Purple

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat