,

Samsung USB Flash Drive | 8 | 16 | 32 | 64 GB

Samsung

990L2,690L

Samsung USB Flash Drive | 8 | 16 | 32 | 64 GB

Samsung USB Flash Drive

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: Samsung
Modeli: Flash Drive
Ruani dhe transmetoni te dhena ne menyre te sigurte.
Pershtatet me nje game te gjere pajisjesh me hyrje USB.
 
SKU: samsung-usb-flash-drive Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Samsung

LLoji

USB

Memorja

16GB, 32GB, 64Gb, 8GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat