, ,

ScareCrow Shampo me Jojoba


2,000L

SCARECROW SHAMPO ME JOJOBA

Shampo për flokët veçanërisht e përshtatshme për atletët, e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve dhe për larje të shpeshtë.

Madhësia praktike e udhëtimit, ideale për palestër.

Me vaj natyral Jojoba, rregullon sebumin dhe ka një funksion të fortë anti-plakje.

Shpërndani sasinë e dëshiruar të produktit duke masazhuar butë, dhe më pas shpëlajeni.

Përmbajtja 250ml


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: ScareCrow Shampo me Jojoba Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat