,

Selfie Stick Tripod S03

Te ndryshme

1,100L

SELFIE STICK TRIPOD S03

Tripod dhe Selfie Stick ne nje pajisje te vetme mundeson lidhje me telefonin me ane te Bluetooth-it.

Dizajn i palosshem, kompakt dhe i lehte, me prej 68 cm, duke ju lejuar te beni foto ose video sipas deshires.

Telekomanda e integruar me vale eshte e lehte per fotografim ne grup, e pershtatshme per festa, udhetime, shetitje etj.

Mund te paloset lehtesisht dhe eshte portativ per t’u marre kudo me vete.

Tripodi ka bateri te rikarikueshme dhe ofron 24 ore pune.

Specifikat :

-Kapaciteti i baterise: 120 mAh

-Versioni Bluetooth: 4.0

-Lloji: S03 Selfie Stick

-Gjatesia: 18,5 cm / 7,3 in (e palosshme)


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300072 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Selfie Stick

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat