, ,

Selfie Wande | Shkop selfi Earldom per foto dhe video


  • Marka: Earldom.
  • Modeli: ET-ZP05.
  • Materiali: alumin + gome
  • Portable.
  • Dimensionet e dorezes : 18,5 – 83cm.
  • Me gjatesi te rregullueshme.

1,200L

SELFIE WANDE PER CDO CELULAR

Shkop Selfi Earldom eshte perfekte per berjen e fotove dhe videove.

Ai kap cdo kend, drite apo pamje qe nuk munden ta beni me dore te lire.

Eshte nje shkop universal i cili pershtatet me te gjitha llojet e celulaleeve.

Duke qene se ka nje dizajn kompakt ju mund ta merrni kudo me vete.

Doreza e tij ergometrike nuk e lejon rreshqitjen e tij nga dora juaj, nje funksion sigurues luan edhe perberja nga materili i gomes shume cilesore.

Per realizimin e fotove edhe videove ju duhet ta lidhni kete shkop me celularin tuaj me ane te bluetooth apo wireless.

Shkopi ka nje gjatesi te rregullueshme sipas deshires apo nevojes tuaj per te realizuar videot apo fotot.

SPECIFIKATshkop selfie eraldom produkt online iBuy al

Marka: Earldom.

Modeli: ET-ZP05.

Materiali: alumin + gome.

Gjendet ne ngjyren Blu.

Universal per te gjithe telefonat.

Doreze ergometrike, e rregullueshme.

Dimensionet e dorezes : 18,5 – 83cm.

Ideale per te bere video edhe foto.

Dizajn kompakt.

Bli Mire, Bli Online ne iBuy.al.

SKU: K-200720-006 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
color

Blue

LLoji

Selfie Stick

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat