,

Selfie Stick me Bluetooth Remax | Mbajtese Telefoni

Remax

2,500L

Selfie Stick me Bluetooth Remax RL EP01

Selfie Stick me Bluetooth Remax | Mbajtese Telefoni

Cilesimet Kryesore | 
  • Dizajn i rehatshem dhe kompakt.
  • Gjatesi e rregullueshme
  • Ndertuar me materiale te qendrueshme.
  • Kend rrotullimi 270 grade.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RL-EP01
Materiali | Aliazh alumini
Gjatesia | 60cm
 
SKU: Selfies-stick-remax-rl-ep01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Selfie Stick

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat