, ,

Set Mbajtes 4 ne 1 – Per kuzhine

Te ndryshme

790L

SET MBAJTES 4 NE 1 – PER KUZHINE

Seti përbëhet nga dy mbajtese me te medha per vaj dhe uthull, si dhe dy mbajtese pak me te vogla per kripe piper apo ereza te tjera.

Mjeti ideal i kuzhines per te mbajtur erezat e preferuara.

Materiali prej xhami ju lejon të shihni pjesën e brendshme, kështu që lehtë mund të merrni atë ate qe ju nevojitet.

Ju ndihmon të organizoni shishet dhe të kurseni vend. Një ndihmës i shkëlqyer për gatimet në shtëpi, restorantet etj.

Karakteristikat:

Ka shumë përdorime. Falë dizajnit katër në një, ju mund të ruani erëza të ndryshme në të njëjtën kohë.

Materiali prej xhami i produktit është i sigurt dhe rezistent.

Gjithashtu transparenca ju lejon të shihni pjesën e brendshme, kështu që mund të merrni të duhurin me lehtësi.

E pajisur me mbulesë të sipërme prej çeliku inox , lehtë për tu përdorur.

I përshtatshëm  dhe praktik për kuzhinë, restorant, bar, etj

Të vendosura në një mbajtese prej çeliku inox, dy shishet e larta mund të përdoren për vaj ulliri, uthull balsamike, salcë soje etj.

Dy mbajteset me te vogla mund të përdoren për të mbajtur kripë, piper, rigon dhe erëza të tjera.

Për shkak të qelqit me cilësi të lartë, transparenca e rezervuarit është shumë e mirë, dhe sasia e mbetur e erëzave dhe salces apo vajit mund të shihet qartë.

Dizajn unik me mbajtëse për organizim të shkëlqyeshëm te erezave ne kuzhinen tuaj.

Specifika

Set kuzhine per mbajtjen e erezave

I perbere nga kater mbajtese

Materiali: qelq + çelik inox

Madhësia e artikullit: 9 x 9 x 22cm / 3.54 x 3.54 x 8.66in

Pesha e produktit: 670g / 23.63oz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Set Mbajtes 4 ne 1 - Per kuzhine Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat