Mbajtes erezash me 6 Pcs ne shitje | Bli Online


  • Mban erezat te fresketa edhe te shendetshme.
  • Shume praktike ne perdorim.
  • Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.
  • Perbehet nga 6 cope me madhesi te njejte.
  • Lehtesisht e levizshme.

799L

MBAJTES PER EREZAT ME 6 PCS

Organizon erezat pa i lene ato te perzihen me njera tjetren edhe i mban te fresketa.mbajtes erezash set 6 pjese bli online iBuy al

Eshte shume e lehte edhe funksionale ne perdorim.

E levizni kudo shume lirisht pasi ka nje peshe edhe madhesi te vogel.

Mjafton ta pastroni me uje te bollshem.

Eshte i perbere nga 6 pjese te renditura njera pas tjetres edhe qe kane madhesi te njejte.

Perdoret ne shtepi, restorant etj.

Mbahen ne nje tabaka me doreze per te qene te rregullta.

Shume praktike dhe funksionale per kuzhinen.

E trasnportoni lirisht kudo.

Permasat e mbajteses jane 15.8*6.1*10.2cm.

Blerje Online ne iBuy.al | Bli aty ku cilesia edhe cmimin nuk zhgenjejne.

SKU: K-200720-045 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese erezash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat