,

Xhezve Elektrike Innan – Electric Coffee Pot

Innan

1,990L

XHEZVE ELEKTRIKE – ELECTRIC POT

Xhezve elektrike Innan per perdorim shtepiak

Prodhuar me celik te pandryshkshem ka hapesire te mjaftueshme per te krijuar deri ne 4 filxhan kafe. Kombinuar me nje doreze te rehatshme ergonometrike, e cila nuk e transmeton nxehtesine. Mund ta perdorni kete xhezve kafe per krijuar llojin tuaj te preferuar te kafes. Teksa kafja juaj pergatitet nuk ju ngelet gje tjeter vetem te shijoni aromen e kendshme te saj.

Karakteristika

 • Electric Coffe Pot me madhesi te vogel
 • Fikja e energjise manuale.
 • Dizajn kompakt.
 • Materiali celiku inoks.
 • Rezistente ndaj temperatures se larte.
 • Doreza Ergonometrike.

  Perdorimi | Xhezve Elektrike 

  Mbusheni pajisjen me uje te ftohte ne varesi te njerezve per te cilet do t pergatisni kafen.

  Nese keni nevoje per te bere kafe me sheqer te mesem, vendosni 1 filxhan kafe me uje, 1 tablete sheqer dhe nje luge kafe turke.
  Vendoseni xhezven ne prize dhe me pas ndizeni.
  Gjate kesaj kohe perzieni kafen disa here duke perdorur nje luge caji.
  Kur kafeja fillon te rrite pak, fikeni dhe derdhni pak kafe ne filxhan ( per shkume)
  Ndizeni perseri, kur kafeja te filloje te rritet serish vendoseni kafen e mbetur ne filxhanin e kafes.

  Porosi online ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online

SKU: L350-MM-808 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Xhezve

brands

Innan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat